titr11
aramesh
آموزشگاه های ماساژ فنی و حرفه ای شرکت آرامش ایرانیان با نگاه به گسترش فرهنگ ماساژ سالم، اسلامی و ایجاد فضای کار از سال 1390 در راستای کارآفرینی برای نسل جـوان و افزایش هنر ماساژ در بین خانواده ها درسال 1393 با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفـه ای اقدام به برگزاری انواع سبک هـای تخصصـی و شغلــی مـاســـاژ کرده است .

با ورود به شرکت ماساژ آرامش ایرانیان، قدم به دنیای متفاوتی می گذارید. در اینجا ، علم و طبیعت ، آرزو و واقعیت ، زیبایی و سلامت در هم تنیده شده اند تا تجربه ای فراموش نشدنی را به شما هدیه دهیم . ماسور های مرکز آرامش ایرانیان با عنصر "رحم و شفقت" کار خود را آغاز ، با عنصر"عشق و محبت" ادامه و در نهایت عناصر "شادی و تعادل" را برای شما دوست عزیز، به ارمغان می آورد .

رنگ ، نور ، موسیقی و رایحه های دل انگیز در هماهنگی کامل با هنر دستان ماسور ،گذر زمان را برای شما متوقف میکند . ما قول زندگی جاودان نمی دهیم ، اما تضمین می کنیم که حس خوب آرامش را برای شما زنده خواهیم کرد. شما میتوانید با انتخاب هر کدام از انواع ماساژهای ما ، خستگی را از بدنتان بیرون برانید و آرامش را به خود و یا کسانی که دوستشان دارید هدیه دهید.

رزومه-رسول-تشیعی
رزومه-رسول-تشیعی1

درباره ما

آموزشگاه ماساژ شرکت ارمغان آرامش ایرانیان

شرکت آرامش ایرانیان در سال 1390 با تشکیل کمیته تخصصی و تحقیقات میدانی وسیع جهت شناسایی انواع ماساژهای رایج در حوزه 1390 شرکت آرامش ایرانیان در سال کشورهای شرق و جنوب شرق آسیا و کمپانی های معتبر آموزشی و ارائه دهنده ماساژ، پس از تهیه و تدوین طرح جامع ایجاد مراکز اسپا و ماساژ و با تاکید بر جنبه ریلکسشن، موفق به اخذ مجوز رسمی از مراجع ذیربط گردید و در حال حاضر خدمات منحصر به فرد خود را به علاقه مندان ارائه می نماید

icon-creams
product9-768x1057

آموزش تخصصی ماساژ

با آموزش ماساژ به معجزه دستان خود ایمان بیاورید آموزشگاه ماساژ فنی و حرفه ای شرکت آرامش ایرانیان با نگاه به گسترش فرهنگ ماساژ سالم و ایجاد فضای کار در راستای کارآفرینی برای نسل جوان وافزایش هنر ماساژ در بین خانواده ها با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای اقدام به برگزاری انواع سبک های تخصصی ماساژ کرده است.

تا حرفه ایی شدن با شما هستیم

خدمات تخصصی ماساژ

بیایید در بازی رنگ ها، موسیقی جادوئی، بوئی خوش، طعمی به یادماندنی و دستانی جانبخش، آرامشی ماندگار را با بهره مندی از توان ماسورهای متخصص و در فضایی کاملاً تخصصی ماساژ را تجربه نمایید

اهداف و برنامه های شرکت ارمغان آرامش ایرانیان بر اساس مشتری مداری و احترام به مشتریان ، ارائه خدمات خوب و زمانبندی مناسب تدوین شده است که شامل:

 • خوش آمد گویی مناسب و شایسته از شما به هنگام ورود که باعث افزایش حس میل و انتقال انرژی مثبت به شما میشود
 • اتلاف نشدن وقت و زمان شما و پاسخ گویی سریع به نیاز شما که افزایش میزان رضایت شما را دارد
 • وجود فضایی گرم و آرامش بخش با ترکیب رنگ های خاص و منحصربه فرد و انرژی بخش که به شما احساس آرامش میدهد
 • وجود سنگ های نمک در سراسر فضا، که باعث از بین رفتن انرژی منفی شما میشود
 • نور کافی و ملایم و دمای متعادل با نیاز بدن شما و تهویه مناسب هوا که باعث افزایش انرژی در بدن شما می شود
 • بوی خوش و رایحه های انرژی بخش باعث افزایش اشتیاق می شود
 • تمیز و منظم بودن محیط باعث میل رقبت شما می شود
 • فرم مناسب، تمیزی ظاهر و باطن و خوش رو بودن پرسنل که باعث بالا رفتن رضایت شما می شود
 • استفاده از وسایل و ابزار آلات مناسب و استاندارد و یکبارمصرف و با دقت که باعث انتخاب دوباره ما می شود
 • استفاده از پرسنل و نیروی کار خوش سیرت و تحصیل کرده آگاه به علم روز که باعث مجدد انتخاب دوباره ما می شود
 • قیمت های مناسب و کیفیت بالا در بین رقبا و همکاران که باعث بالا رفتن میل رضایت شما می شود